خرید پروتز سینه

بطور قطع اگر شما قصد انجام جراحی پروتز سینه داشته باشید یکی از مهم ترین دغدغه هاتون خرید پروتز سینه است. انتخاب برند خوب، سایز مناسب، قیمت مناسب، ضمانت پس از فروش محصول و… عواملی است که ذهن شما را به خود مشغول می کنند. اکثر افراد تنها به نظر جراح خود اکتفا می کنند و به گفته پزشک هر برند پروتز سینه ای را خریداری می کنند، حتی گاها اطلاعی از برند پروتز خریداری شده ندارند و نمی دانند چه پروتزی قرار است حین جراحی در بدن آن ها قرار داده شود. البته که اکثر پزشکان با بهترین پروتز های سینه اشنایی دارند و به سلامتی بیمار اهمیت می دهند در نتیجه از استفاده ی برند های متفرقه اجتناب می کنند با این حال ممکن است درصد بسیار کمی از پزشکان به دلیل تفاوت قیمت پروتز های سینه و یا منافع شخصی از برند های متفرقه استفاده کنند و سلامتی زیباجو را در خطر بندازند.

توصیه ما به تمامی زیباجویانی که قصد خرید پروتز سینه کاشتنی را دارند این است که قبل از خرید ایمپلنت سینه به خوبی تحقیق کنند و افراد مختلف پرس و جو کنند. به سادگی با بررسی سایت های مختلف شما می توانید بهترین برند های پروتز سینه را بشناسید و آگاهانه خرید پروتز سینه را انجام دهید تا هم از کیفیت محصول و هم از قیمت آن مطمئن باشید.

مهم ترین نکات در خرید پروتز سینه

موارد زیادی است که شما باید برای خرید پروتز از آن ها با خبر باشید برای مثال:

 انواع پروتز سینه

 قیمت پروتز سینه

برندهای پروتز سینه

تکنولوژی تولید پروتز

سازگاری پروتز سینه با بدن

تاییدیه CE (تاییدیه فروش در اروپا)

تاییدیه FDA (تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا)

شما قبل از خرید پروتز سینه ابتدا باید با جراح خود مشورت کرده و درباره نوع، شکل، سایز و… پروتز سینه مناسب بدن خود آگاهی پیدا کنید. بعد از آن باید به سراغ برندهای معتبر و شناخته شده بروید و مشخصات و قیمت آن ها را پرس و جو کنید. طبیعتا باید به سراغ جدیدترین و آخرین نسل پروتزها بروید و آخرین نسل پروتز سینه را خریداری کنید زیرا روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت است و ساخت محصولات پزشکی هم ازین پیشرفت مستثنی نیستند. فراموش نکنید حتما تاییدیه های پروتز سینه را بررسی کنید و در صورت امکان با چند زیباجو که قبلا محصول را مصرف کرده اند صحبت کنید.

خرید بهترین برند پروتز سینه

در دنیا کمپانی های مختلفی پروتز سینه تولید می کنند که تحت نام های تجاری گوناگون وارد بازار می شوند. در ایران شما می توانید از برند هایی مانند موتیوا، منتور، سیلی مد، پلی تک، ناگور، آریون و … خرید کنید اما فراموش نکنید که پرچم دار پروتز های سینه در کل دنیا برند منتور و موتیوا هستند. برند موتیوا  یک پروتز سیلیکونی است و با ژل سیلیکونی برند Nusil که یکی از بهترین کمپانی های تولید کننده ژل در دنیا است و دارای FDA  آمریکا است پر شده است این ژل با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و شباهت بسیاری به بافت سینه دارد. شما با خرید پروتز سینه موتیوا در واقع آخرین نسل پروتز های سینه را خریداری می کنید. پروتز سینه برند موتیوا که یک نسل از دیگر برند های رقیب جلوتر است ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از دیگر ایمپلنت های سینه سراسر دنیا جدا می کند.

ویژگی های پروتز سینه برند موتیوا

 1. نوآوری کمپانی در تولید
 2. TrueMonobloc
 3. انعطاف بیشتر
 4. یکپارچگی محصول
 5. برش کوچک تر
 6. جایگذاری راحت
 7. کاهش زمان جراحی
 8. پایداری و استحکام
 9. SilkSurface
 10. NanoSurface
 11. ژل Nusil
 12. لایه محافظ BluSeal
 13. ظاهر زیبا و طبیعی
 14. عدم ایجاد چسبندگی
 15. کاهش عارضه کپسول
 16. کاهش بروز التهاب
 17. کاهش عارضه Late seroma
 18. لایه آشکارگر کوچیک ترین آسیب
 19. عدم جابه جایی و چرخش در بدن

قیمت پروتز سینه

پروتزهای سینه در ایران تماما وارداتی هستند و قیمت آن ها بسته به نوسان قیمت دلار دارد. برند موتیوا در تلاش است تا قیمت پروتز سینه را ثابت نگهدارد و این امکان را برای زیباجویان فراهم کند تا با پایین ترین قیمت ممکن خرید پروتز سینه را انجام دهند. سایز پروتزهای سینه برند موتیوا روی قیمت پروتز سینه هیچگونه تاثیری ندارد اما شکل پروتز سینه می تواند روی قیمت تاثیرگذار باشد. برای مثال پروتز های آناتومیکال (Ergonomix) (TrueTissue) برند موتیوا قیمت بالاترین نسبت به پروتز های گرد(ROUND)  این برند دارند و حس طبیعی تری را به زیباجو منتقل می کنند.

هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه نهایی یک جراحی پروتز سینه شامل تمام هزینه هایی می شود که شما از روز ویزیت تا پایان دوره نقاهت خود پرداخت می کنید اعم از:

·         هزینه ویزیت پزشک

·         هزینه آزمایشات لازم

·         قیمت خرید پروتز سینه

·         هزینه مرکز جراحی

·         دستمزد پزشک جراح

·         هزینه داروهای تجویز شده

می توان گفت تمامی این هزینه ها متغییر هستند و ما نمی توانیم یک قیمت مشخص را برای عمل جراحی پروتز سینه و خرید پروتز سینه اعلام کنیم زیرا نوسانات قیمت دلار روی قیمت خرید پروتز سینه و هزینه داروها تاثیر مستقیم می گذارد و از طرفی هزینه ویزیت، هزینه آزمایشات، هزینه مرکز جراحی و دستمزد جراحان هم متفاوت است و تنها راه اطلاع از قیمت ها پرسیدن هزینه های به روز از نمایندگی های فروش پروتز در ایران و جراح مورد نظرتان می باشد.

دیدگاه ها